عسگری: ترکی هیچ اشتباهی نداشت

 حسین عسگری پس از پایان شهرآورد 75 در گفت‌وگو با ایسنا، با ابراز رضایت از عملکرد تیم داوری این دیدار گفت: از قضاوت ترکی و همکارانش کاملا راضی هستم چرا که بر خلاف تصور برخی، او در این بازی هیچ اشتباهی نداشت و توانست به خوبی بازی را اداره کند.

وی در ادامه گفت: سرپرست پرسپولیس پیش از بازی به من گفته بود پس از انتخاب ترکی به عنوان داور شهرآورد، برخی افراد با آن‌ها تماس گرفته و گفته‌اند که کارشان تمام است و چون ترکی داور بازی است نباید امیدی به پیروزی داشته باشند! اما اکنون همه متوجه شدند که آن حرف‌ها درست نبوده و قضاوت ترکی بی‌حاشیه بوده است.

رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال که نظارت داوری شهرآورد 75 را بر عهده داشت درباره عملکرد ترکی در اداره حاشیه‌های به وجود آمده توسط تماشاگران گفت:‌ اگر ترکی داور باتجربه‌ای نبود ممکن بود در آن لحظات به مشکل بربخورد. او با همکاری دستیارانش به خوبی حاشیه‌ها را مدیریت کرد و کاری کرد که بازی به خوبی پایان یابد.

وی در پایان گفت: صحنه داوری خاصی در این بازی ندیدیم و تنها ممکن است صحنه خاصی از دید ما دور مانده باشد و توسط دوربین‌ها شکار شده باشد اما تا جایی که ما بازی را دیدیم اشتباه خاصی در کار داوران رخ نداد.

/ 0 نظر / 18 بازدید